Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
32
Ligota Zabrska Błonie
kierunek:
Łabędy Huta
4
14
51
5
20
50
6
20
49
7
18
48
8
18
48
9
18
48
10
18
48
11
18
48
12
18
48
13
18
48
14
18
48
15
18
48
16
18
48
17
18
48
18
18
41
A
19
01
31
20
01
31
21
01
31
22
01
36
23
06
44
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Gliwice Centrum Przesiadkowe