Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Tychy Paprocańska
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
4
44
5
05
44
6
17
A
38
7
17
A
8
08
9
00
55
A
10
11
00
50
A
12
22
13
12
50
14
20
A
58
15
30
16
25
17
39
A
18
28
19
45
20
21
00
22
18
23
10
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Pętla