Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
30
Kolonia Agnieszki Promienna
kierunek:
Giszowiec Kopalnia Staszic
5
20
50
6
20
50
7
20
50
8
20
50
9
20
50
10
20
11
20
50
12
20
50
13
20
50
14
20
50
15
20
50
16
20
50
17
20
50
18
20
A
19
03
23
A
20
03
21
03
22
03
23
02
A
42
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Katowice Aleja Korfantego