Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
984
Strzemieszyce Ordona Przejazd Kolejowy
kierunek:
Mydlice Pętla
5
29
6
7
18
8
9
10
11
12
13
26
14
15
08
16
59
17
18
19
20
21
18
22
23
21
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Reden Aleja Majakowskiego