Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
11
Brynów Różyckiego
kierunek:
Czeladź Wojkowicka Pętla
4
56
5
26
56
6
26
56
7
26
56
8
26
56
9
26
56
10
26
56
11
26
56
12
26
56
13
26
56
14
26
56
15
26
56
16
26
56
17
26
56
18
23
A
19
02
22
A
20
02
21
02
27
A
22
27
23
30
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Katowice Sokolska