Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
219
Ćmok Pętla
kierunek:
Ławki Pętla
6
40
7
8
40
9
10
40
11
12
40
13
14
40
15
16
40
17
18
40
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Ławki Kościół