Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
190
Chorzów Styczyńskiego
kierunek:
Siemianowice Plac Skargi
4
57
5
57
6
54
7
54
8
54
9
54
10
54
11
54
12
54
13
54
14
54
15
54
16
54
17
54
18
58
19
20
09
54
21
34
22
09
54
23
34
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy