Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
31
Tychy Dmowskiego
kierunek:
Bieruń Plac Autobusowy
5
06
A
6
04
A
7
03
49
8
49
9
57
B
10
56
11
49
12
13
02
A
14
38
15
34
16
29
17
18
10
19
45
20
21
05
A
22
35
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Plac Nobla
B - Kurs do przystanku Tychy Fiat Auto-Hit