Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T9
Godula Plac Niepodległości
kierunek:
Chorzów Stadion Śląski
4
31
A
36
53
5
13
33
53
6
13
33
53
7
13
33
53
8
13
33
53
9
13
33
53
10
13
33
53
11
13
33
53
12
13
33
53
13
13
33
53
14
13
33
53
15
13
33
53
16
13
33
53
17
13
33
53
18
33
19
13
33
53
20
33
B
53
21
33
B
22
13
B
33
B
53
B
23
13
A
B - Kurs do przystanku Chorzów Rynek
A - Kurs do przystanku Chebzie Pętla