Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
84
Dąbrowa Górnicza Aleja Róż
kierunek:
Tworzeń Huta Katowice
4
43
5
17
A
49
6
22
A
49
7
39
A
8
04
39
A
9
04
39
A
10
04
39
A
11
04
39
A
12
04
33
A
51
13
39
A
14
12
39
A
15
09
54
A
16
09
39
A
59
17
59
18
19
04
46
20
38
21
25
22
28
B
23
10
C
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Łosień Szkoła
B - Kurs do przystanku Gołonóg Zajezdnia
C - Kurs do przystanku Gołonóg Aleja Piłsudskiego