Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
219
Wesoła Dzierżonia
kierunek:
Mysłowice Kąpielisko Hubertus
5
31
B
6
7
31
B
8
9
31
10
11
31
12
13
31
14
15
31
16
17
31
B
18
19
31
C
20
21
31
C
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Mysłowice Targ Miejski
C - Kurs do przystanku Brzęczkowice Osiedle Powstańców