Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
69
Orzesze Kościół
kierunek:
Mikołów Dworzec
9
32
10
11
12
32
13
14
15
16
32
17
18
19
32
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy