Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
95
Bieruń Granitowa
kierunek:
Bieruń Kwk Piast
6
46
A
7
36
A
8
26
A
9
10
11
12
13
44
A
14
41
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Goławiec Szkoła