Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
984
Strzemieszyce Stacyjna
kierunek:
Mydlice Pętla
5
32
6
7
21
8
9
10
11
12
13
29
14
15
11
16
17
02
18
19
20
21
21
22
23
24
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Reden Aleja Majakowskiego