Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
166
Górki Leśna
kierunek:
Chełm Śląski Fawent
5
15
6
15
7
05
8
28
9
25
10
11
05
12
03
13
23
14
33
15
33
16
17
05
18
23
19
55
20
21
23
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Lędziny Kopalnia Ziemowit