Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
637
Pogoria I Żeglarska
kierunek:
Siewierz Dom Kultury
4
34
5
31
6
46
7
26
8
9
11
10
46
11
12
46
13
51
14
46
15
16
06
17
21
18
56
19
20
05
21
22
45
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy