Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
615
Tarnowskie Góry Powstańców Śląskich
kierunek:
Rybna Lotników
4
27
5
16
6
7
8
23
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
05
19
04
20
15
21
15
D
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
D - Kurs do przystanku Miedary Tarnogórska