Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
637
Chruszczobród Piaski
kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
4
36
5
43
6
53
7
53
8
53
9
10
53
11
12
23
13
53
14
15
13
16
08
17
28
18
47
19
20
44
21
19
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Tucznawa Remiza