Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
92
Bytom Łużycka
kierunek:
Chorzów Rynek
6
26
7
27
8
27
9
10
11
12
32
13
27
14
27
15
27
16
32
17
32
18
19
20
24
21
29
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bytom Dworzec