Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
85
Pomłynie Leśniczówka
kierunek:
Bytom Dworzec
4
27
5
26
6
56
7
8
26
9
26
10
11
12
49
13
49
14
15
23
16
24
17
25
18
42
19
20
22
21
06
22
23
29
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Dobieszowice Skrzyżowanie