Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
637
Pogoria I Droga do Plaży
kierunek:
Siewierz Dom Kultury
4
35
5
32
6
47
7
27
8
9
12
10
47
11
12
47
13
52
14
47
15
16
07
17
22
18
57
19
20
06
21
22
46
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy