Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
166
Lędziny Jagiellońska
kierunek:
Chełm Śląski Fawent
5
18
6
18
7
08
8
31
9
28
10
11
08
12
06
13
26
14
36
15
36
16
17
08
18
26
19
58
20
21
26
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Lędziny Kopalnia Ziemowit