Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
554
Bieruń Plac Autobusowy
kierunek:
Tychy Lodowisko
5
41
6
7
42
8
9
10
11
12
13
46
14
15
16
16
17
18
22
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy