Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T16
Wełnowiec Gnieźnieńska
kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
0
46
1
2
16
3
16
A
4
16
A
5
12
42
6
12
42
7
12
42
8
12
42
9
12
42
10
12
42
11
12
42
12
12
42
13
12
42
14
12
42
15
12
42
16
12
42
17
12
42
18
12
42
19
12
42
20
12
42
21
12
42
A
22
12
42
A
23
06
46
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Katowice Plac Miarki