Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
219
Larysz
kierunek:
Mysłowice Kąpielisko Hubertus
5
34
B
6
34
B
7
34
B
8
34
9
34
10
34
11
34
12
34
13
34
14
34
15
34
16
17
34
B
18
19
34
C
20
21
34
C
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Mysłowice Targ Miejski
C - Kurs do przystanku Brzęczkowice Osiedle Powstańców