Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
31
Tychy Urząd Miasta
kierunek:
Bieruń Plac Autobusowy
5
11
A
6
09
A
7
08
54
8
54
9
10
02
B
11
01
54
12
13
07
A
14
43
15
39
16
34
17
18
15
19
49
20
21
09
A
22
39
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Plac Nobla
B - Kurs do przystanku Tychy Fiat Auto-Hit