Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
88
Pogoń Orla
kierunek:
Wojkowice Park
4
57
5
12
6
09
7
05
B
17
8
17
9
18
10
17
11
17
12
07
13
17
37
14
17
15
27
16
07
27
17
18
18
19
51
20
21
22
03
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Czeladź Dworzec