Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
M22
Bieruń Plac Autobusowy
kierunek:
Międzyrzecze Gospoda
0
00
1
2
3
4
5
6
31
7
01
31
8
01
31
9
16
10
01
46
11
31
12
16
13
01
31
14
01
31
15
01
31
16
01
31
17
01
31
18
01
31
19
01
46
20
30
21
15
22
00
23
00
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy