Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Maciejkowice Michałkowicka
kierunek:
Chorzów Batory Pętla
4
28
56
5
26
57
6
27
57
7
27
57
8
27
57
9
27
57
10
27
57
11
27
57
12
27
57
13
27
57
14
27
57
15
27
57
16
27
57
17
27
57
18
27
57
19
26
A
56
20
56
21
56
22
51
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Chorzów Estakada