Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Tychy Towarowa Rondo
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
5
00
A
6
26
7
20
A
8
9
10
08
11
12
13
14
26
15
16
17
46
18
19
20
13
A
21
22
30
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Pętla