Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
723
Pogoń Aleja Mireckiego
kierunek:
Czeladź Rynek
4
37
5
15
A
46
6
16
A
36
7
18
41
8
16
46
9
26
56
10
26
11
06
46
12
16
46
13
26
A
46
14
31
56
15
29
59
16
39
17
19
18
09
19
06
56
20
21
16
A
22
03
47
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Czeladź Wojkowicka Pętla
B - Kurs do przystanku Czeladź Stare Miasto