Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T6
Bytom Plac Sikorskiego
kierunek:
Chorzów Rynek (3)
3
55
D
4
07
33
E
5
47
6
17
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
D - Kurs do przystanku Katowice Rynek
E - Kurs do przystanku Katowice Sobieskiego