Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
49
Grabocin Wopistów
kierunek:
Sławków Zwm
5
01
6
10
7
23
8
43
9
55
10
11
03
12
20
13
25
14
45
15
16
05
17
25
18
35
19
40
20
52
21
22
22
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Sławków Rynek