Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
50
Bytków Kościół
kierunek:
Siemianowice Powstańców Pętla
4
28
5
03
6
06
7
06
8
06
9
06
10
06
11
06
12
07
13
07
14
07
15
07
16
07
17
07
18
06
19
06
40
20
21
40
22
23
38
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy