Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
688
Czułów Droga Do Kostuchny
kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
4
25
58
5
38
6
08
48
7
18
48
8
23
58
9
29
10
29
11
29
12
28
13
03
43
14
18
58
15
28
16
03
43
17
18
18
26
19
16
20
00
21
00
40
22
23
11
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy