Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
619
Brudzowice Kapliczka
kierunek:
Siewierz Zamek
4
15
5
13
6
12
7
8
9
10
11
12
12
13
12
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy