Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T6
Katowice Stęślickiego
kierunek:
Chorzów Rynek
0
46
1
2
44
3
42
4
09
22
36
48
5
01
16
31
46
6
01
16
31
46
7
01
16
31
46
8
01
16
31
46
9
01
16
31
46
10
01
16
31
46
11
01
16
31
46
12
01
16
31
46
13
01
16
31
46
14
01
16
31
46
15
01
16
31
46
16
01
16
31
46
17
01
16
31
46
18
01
16
31
46
19
01
16
31
46
20
01
16
31
46
21
01
16
31
46
22
01
16
31
46
23
01
16
29
46
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy