Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
619
Brudzowice Kościół
kierunek:
Siewierz Zamek (2)
6
52
7
8
9
11
10
11
12
13
14
15
01
16
01
17
18
46
19
20
21
22
23
34
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Krzanów Sklep