Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T6
Dąb Huta Baildon
kierunek:
Chorzów Rynek
0
47
1
2
45
3
43
4
10
23
37
49
5
03
18
33
48
6
03
18
33
48
7
03
18
33
48
8
03
18
33
48
9
03
18
33
48
10
03
18
33
48
11
03
18
33
48
12
03
18
33
48
13
03
18
33
48
14
03
18
33
48
15
03
18
33
48
16
03
18
33
48
17
03
18
33
48
18
03
18
33
48
19
03
18
33
48
20
03
18
33
48
21
03
18
33
48
22
03
18
33
48
23
02
17
30
47
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy