Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
614
Tarnowskie Góry Powstańców Śląskich
kierunek:
Miasteczko Śląskie Osiedle
6
23
D
7
8
9
27
10
11
12
13
06
42
D
14
15
03
16
17
09
18
19
22
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
D - Kurs do przystanku Miasteczko Śląskie Huta