Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
622
Ostrowy Górnicze Pomnik
kierunek:
Rudna Stawowa
4
50
5
42
6
50
7
50
8
9
10
19
11
12
49
13
14
34
15
34
16
44
17
18
04
19
46
20
21
16
22
24
B
23
22
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Zagórze Zajezdnia