Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
614
Tarnowskie Góry Powstańców Śląskich
kierunek:
Miasteczko Śląskie Osiedle
13
54
C
14
15
16
17
08
18
19
22
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Żyglin Kościół