Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T6
Bytom Łagiewnicka
kierunek:
Chorzów Rynek (3)
3
58
E
4
10
36
F
5
51
6
21
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
E - Kurs do przystanku Katowice Rynek
F - Kurs do przystanku Katowice Sobieskiego