Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T6
Bytom Łagiewnicka
kierunek:
Chorzów Rynek (3)
3
58
D
4
10
36
E
5
51
6
21
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
D - Kurs do przystanku Katowice Rynek
E - Kurs do przystanku Katowice Sobieskiego