Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T22
Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy
kierunek:
Czeladź Dworzec
0
39
A
1
2
3
4
31
5
15
35
55
6
15
35
55
7
15
35
55
8
15
35
55
9
15
35
55
10
15
35
55
11
15
35
55
12
15
35
55
13
15
35
55
14
15
35
55
15
15
35
55
16
15
35
55
17
15
35
55
18
22
30
A
52
19
22
52
20
00
A
22
52
21
22
52
22
27
47
23
11
A
14
A
54
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Osiedle Zamkowe Pętla