Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T38
Stroszek Zajezdnia
kierunek:
Bytom Plac Sikorskiego
17
57
A
18
19
20
21
22
23
11
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Stroszek Zajezdnia