Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
91
Siemianowice Powstańców
kierunek:
Sosnowiec Urząd Miasta
6
34
7
8
9
04
10
11
34
12
13
14
04
15
16
34
17
18
19
04
20
21
54
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Sosnowiec Dworzec PKP