Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
98
Chorzów Batory Kościół
kierunek:
Michałkowice Plac 11 Listopada
5
14
6
17
57
A
7
47
B
8
9
22
10
22
11
12
22
B
13
22
14
37
15
07
A
42
16
17
22
18
22
A
19
20
21
22
56
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Siemianowice Powstańców Pętla
B - Kurs do przystanku Maciejkowice Dwór