Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T17
Bobrek Ratusz
kierunek:
Chorzów Rynek
3
55
4
10
A
30
58
A
5
6
7
8
9
10
40
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Łagiewniki Targowisko