Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
622
Zagórze Zajezdnia
kierunek:
Maczki Kościuszki
4
01
54
5
21
A
47
6
35
7
10
A
40
A
8
10
A
40
A
9
10
10
00
A
11
00
A
43
12
30
A
13
15
45
A
14
15
15
05
A
40
16
10
A
50
17
10
A
50
A
18
40
19
00
A
47
A
20
22
21
17
48
A
22
38
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Kazimierz Górniczy Park